Міжнародний аеропорт "Бориспіль"
 Міжнародний аеропорт "Бориспіль" 

Аеропорт «Бориспіль» запрошує закоханих до участі в акції «Даруємо весілля в «Борисполі»! Якщо Ви мрієте одружитися та вже фантазуєте над неординарним сценарієм свята – вам до нас. Аеропорт розширює сервіси для пасажирів оригінальною послугою «Шлюб за добу» та збирається пишно привітати перших молодят.

15 грудня об 11:00 відбудеться урочисте весілля, оформлення і програма якого буде подарунком «Борисполя» першій парі закоханих. Нареченого та наречену чекатиме романтична обстановка, музичні привітання та святкові частування із весільним тортом.

Чекаємо на заявки закоханих на електронну адресу: wedding24boryspil@kbp.aero. Якщо Ви хочете стати героями акції та з’єднати серця саме в аеропорту «Бориспіль», будь ласка, поясніть у своїй заявці чому саме в нас. Також для участі акції необхідна оригінальна історія Ваших стосунків, романтичне фото закоханих, репост даної публікації на своїй сторінці в Facebook та оцінка на сторінці аеропорту (у полі з зірочками). Зауважте, що послуга реєстрації шлюбу не входить в «подарунковий набір» від аеропорту (послуга вартістю 1200,85 грн).

Пару, яка піде під вінець у «Борисполі» визначить журі, до складу якого ввійдуть представники аеропорту та новоствореного шлюбного сервісу. Переможців буде визначено вже 12 грудня - за кілька днів до унікального весілля. То ж, не зволікайте, надсилайте ваші «поклики сердець» та отримайте весілля в подарунок від «Борисполя»!

Added: Luda 16.12.2018 Views: 73
Add comment
avatar